Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Bal Karnawałowy

6 lutego przedszkole w Słupach zamieniło się w kolorową krainę. Tego dnia pojawiło się tam wiele bajkowych postaci m.in.: księżniczki, kowboje, motylki, superbohaterowie, muszkieterowie oraz wiele różnych zwierząt, a to wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców.

Już z samego rana dało się wyczuć wyjątkową atmosferę, przedszkolaki bowiem w napięciu oczekiwały na sygnał do rozpoczęcia zabawy. Po obowiązkowym śniadaniu, które zapewniło dzieciom niezbędną do wyczerpujących pląsów energię, zaczął się bal.

Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Energiczne tańce oraz pomysłowe i angażujące zabawy poprowadziły Elfy św. Mikołaja, które, zapowiedziawszy przybycie honorowego gościa, nie omieszkały troszkę zabawić swoich młodszych przyjaciół.

Ukoronowaniem imprezy były odwiedziny św. Mikołaja, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Wśród podarunków nie było żadnej rózgi, ponieważ dzieci były bardzo, ale to bardzo grzeczne. Roześmiane twarze przedszkolaków mówiły same za siebie – bal karnawałowy to jest to !!!
Relacja 2013-02-23, 16:02 | autor: Klaudia Godlewska
Przedszkolowo.pl logo