• W czwartek 10.10.13 w naszym przedszkolu odbył się koncert uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach. Przedszkolakom bardzo podobał się koncert. Dziękujemy Państwu Ewie i Adamowi Giska za pomoc w zorganizowaniu występu.
    Relacja 2013-10-14, 20:59 | autor: Klaudia Godlewska
  • Grupa "Truskawki" ostatnio omawiała bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczyliśmy się przechodzić bezpiecznie przez jezdnię, poznawaliśmy znaki drogowe w czasie spaceru, próbowaliśmy jeździć na rowerze. Wspólnie ustaliliśmy, że na rowerze najbezpieczniej
    Relacja 2013-10-12, 13:22 | autor: Klaudia Godlewska
  • Początek października przywitał nas owocami. Dzieci z grupy "Truskawki" poznały różne owoce, które przyniosła nam jesień. Oglądały je, wąchały, opisywały i na końcu próbowały, żeby zdecydować, które najbardziej im smakują. Większość
    Relacja 2013-10-05, 17:34 | autor: Klaudia Godlewska
  • Zgodnie z tradycją 30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Chłopców. Dziewczynki odśpiewały uroczyste "Sto lat" i złożyły piękne życzenia. Chłopcy zostali obdarowani małymi niespodziankami.
    Relacja 2013-10-05, 16:51 | autor: Klaudia Godlewska
  • Grupa "Motyle" wybrała się do ogrodów działkowych, by obejrzeć drzewa owocowe oraz warzywa które dojrzewają jesienią.
    Relacja 2013-10-05, 16:30 | autor: Klaudia Godlewska