• 21.01.2014 w naszym przedszkolu obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt Dzień Babci i Dziadka Dzieci przygotowały uroczyste występy oraz piękne podarunki.
    Relacja 2014-02-20, 12:57 | autor: Klaudia Godlewska
  • Z okazji Dnia Babci i Dziadka odwiedziliśmy seniorów zamieszkujących "Dom nad Doliną" w Różnowie. Dzieci przygotowały uroczysty występ oraz piękne podarunki. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Maleszka za pomoc w przygotowaniu wizyty.
    Relacja 2014-02-02, 20:16 | autor: Klaudia Godlewska
  • W końcu przyszła do nas zima. Dzieci chętnie bawiły się na śniegu. Teraz znów czekamy na ładną zimową pogodę.
    Relacja 2014-02-02, 12:11 | autor: Klaudia Godlewska
  • W czasie naszej nieobecności podczas świąt, nasze przedszkole odwiedził Mikołaj i zostawił pod choinką niespodzianki. Bardzo dziękujemy "Mikołajowi", czyli wszystkim rodzicom którzy wzięli udział w "Kiermaszu Bożonarodzeniowym".
    Relacja 2014-01-11, 13:38 | autor: Klaudia Godlewska
  • Miesiąc grudzień w naszym przedszkolu obfitował w wiele atrakcji. Zaczęliśmy od przystrojenia sal i korytarzy, tak żeby stworzyć świąteczny nastrój. 6 grudnia był szczególnym dniem. Rano odwiedził nas Mikołaj i schował do naszych butów podarki. Popołudniu
    Relacja 2013-12-28, 19:26 | autor: Klaudia Godlewska