• 16 marca, w sobotę, grupa starszaków wzięła udział w XVII Prezentacjach Dziecięcych Form Teatralnych "Fraszka". Występy teatrów dziecięcych odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach. Grupa starszaków wystawiła inscenizację pt. "Jarzębinki".
    Relacja 2013-04-07, 16:39 | autor: Klaudia Godlewska
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do obejrzenia wystawy ozdób wielkanocnych. Prace przygotowywały przedszkolaki, nauczycielki, pracownice przedszkola oraz rodzice.
    Relacja 2013-03-26, 21:54 | autor: Klaudia Godlewska
  • "Wiosno, wiosenko Gdzie jesteś powiedz nam Czy jesteś za lasami Czy jesteś za górami Wiosno, wiosenko Gdzie jesteś powiedz nam Idę już, idę choć zimny wicher dmie" 21 marca, jak zwyczaj nakazuje, przedszkolaki przeszły ulicami naszej miejscowości w barwnym
    Relacja 2013-03-26, 21:32 | autor: Klaudia Godlewska
  • Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek Uśmiechy są dla nich Zabawa i taniec
    Relacja 2013-03-10, 12:15 | autor: Klaudia Godlewska
  • Dnia 25.02.2013 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z logopedą, Iwoną Tankielun. Rodzicom zostały przedstawione różne zabawy logopedyczne, które można wykonać wraz z dziećmi podczas codziennych zabaw w domu.
    Relacja 2013-03-04, 15:00 | autor: Klaudia Godlewska