• Zgodnie z tradycją 30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Chłopców. Dziewczynki odśpiewały uroczyste "Sto lat" i złożyły piękne życzenia. Chłopcy zostali obdarowani małymi niespodziankami.
    Relacja 2013-10-05, 16:51 | autor: Klaudia Godlewska
  • Grupa "Motyle" wybrała się do ogrodów działkowych, by obejrzeć drzewa owocowe oraz warzywa które dojrzewają jesienią.
    Relacja 2013-10-05, 16:30 | autor: Klaudia Godlewska
  • Grupa "Truskawki" wybrała się do lasu na spacer. W czasie swojej wycieczki znaleźliśmy pierwsze oznaki jesieni, czyli grzyby.
    Relacja 2013-09-19, 14:39 | autor: Klaudia Godlewska
  • 28 maja wybraliśmy się do Olsztyńskiego Planetarium na seans "Zaczarowana Rafa". Seans przeniósł nas do tropikalnej rafy, świata jedynego w swoim rodzaju; kolorowego, pełnego przygód, niebezpieczeństw, zagadek, tajemnic, legend i mitów. Przed
    Relacja 2013-06-11, 13:50 | autor: Klaudia Godlewska
  • W maju przedszkolaki wybrały się do kina na film animowany "Kurdowie". Dla niektórych dzieci była to pierwsza wizyta w kinie. Film wzbudził różne emocje; bawił, straszył, cieszył. Dzieci były zachwycone wyjazdem.
    Relacja 2013-06-11, 13:33 | autor: Klaudia Godlewska