• Wrzesień to miesiąc, który daje nam różne dary. Tym razem przedszkolaki z grupy "Pracowite Pszczółki" wybrały się na spacer w poszukiwaniu grzybów i nawet udało nsię nam znaleźć kilka sztuk.
    Relacja 2017-09-19, 10:27 | autor: Klaudia Godlewska
  • Przedszkolaki odwiedziły Strusiolandię. Oglądały różne zwierzęta.Największą atrakcją była przejażdżka bryczką. Odważne przedszkolaki miały również okazję przejechać się na koniu lub kucyku.
    Relacja 2017-05-24, 15:19 | autor: Klaudia Godlewska
  • Nasze przedszkole odwiedziła pani pielęgniarka, która opowiedziała nam o swojej pracy. Dziękujemy Panie Wioletcie Drąg za przygotowanie zajęć dla przedszkolaków.
    Relacja 2017-05-24, 15:11 | autor: Klaudia Godlewska
  • Przedszkolaki z grupy "Pracowite Pszczółki" był na zajęciach na UW-M. Dziękujemy za przygotowanie zajęć Pani Marii Tunkiewicz.
    Relacja 2017-05-24, 14:52 | autor: Klaudia Godlewska
  • Przedszkolaki z grupy "Pracowite Pszczółki" były na Dniach Otwartych w Szkole Podstawowej w Dywitach.
    Relacja 2017-05-24, 14:45 | autor: Klaudia Godlewska